Відкриття виставки «Петриківські паростки»

2 квітня 2009 р. о 15:00 у приміщенні музею «Літературне Придніпров’я» відбудеться відкриття виставки «Петриківські паростки», присвячена 50-ти річчю Петриківської дитячої художньої школи ім. Т.Я. Пати.
За півстоліття своєї діяльності школа виховала ряд поколінь талановитих народних майстрів, які нині успішно працюють в галузі петриківського розпису.
В школі створено творчу атмосферу захопленої, наполегливої праці. її учні — активні учасники дитячих художніх виставок, фестивалів, конкурсів районного, обласного, всеукраїнського а також міжнародного рівня.
Серед сучасних майстрів петриківського осередку понад 95 % — є випускниками Петриківської дитячої художньої школи, серед яких заслужені майстри народної творчості України: Глущенко В.А., Турчин Н.І., Пікуш A.A., Горбуля Л.М., Дека В.І., Чернуський А.О., Гаркава Т.А. (понад 20 майстрів стали членами Національної спілки художників України).
На виставці, яка триватиме до 1 травня, представлені дитячі роботи.