Відкриття виставки Анжеліки Рудницької «ПРАМІСТО»

3 квітня 2009 р. о 16:00 в Історичному музеї (пр. К.Маркса, 16) відбудеться відкриття виставки робот Анжеліки Рудницької «ПРАМІСТО». Анжеліці вдалося перетворити народну вишивку в сучасне мистецтво. Роботи художниці, опираючись на багатовікові традиції народного мистецтва, є абсолютно авторськими, абсолютно українськими і водночас модерними та мультиетнічними. Один з мистецько-філософських феноменів Рудницької — створення своєрідного симбіозу дерева життя, писанки і яйця-райця, що представлені в циклі «Дерева — писанки». Мистецтвознавці стверджують, що Рудницька створила іконостас генетичної пам’яті українського народу, поєднавши вперше в українському і світовому мистецтві згадані архаїчні символи.
Роботи з її циклу «Дерева-писанки» (Сад чеснот) по-доброму шокував, як фахівців-етнографів, так і спеціалістів у галузі українського модерного мистецтва.