Семінар з підвищення кваліфікації директорів музеїв

14 травня 2009 р. з 10:00 до 16:00 у приміщенні Народного музею шахти «Західно-Донбаська» (м. Тернівка, вул. Маяковського, 33) відбудеться регіональний семінар з підготовки та підвищенню кваліфікації директорів та завідуючих державних та громадських музеїв Західного Донбасу.
Серед учасників семінару: Голова Тернівського виконкому Є.Г. Бондар та директор шахти «Західно-Донбасська» В.В. Тарелкін.
Серед виступаючих:

• директор ДІМ Н.І. Капустіна «Тенденції розвитку музеїв на межі тисячоліть»,
  • заступник директора ДІМ по науковій роботі В.М. Бекетова «Проблеми науково-дослідницької роботи музеїв на сучасному етапі»,
  • методист ДІМ Л.П. Лебедева «Фондовая робота в музеях на громадських засадах»,
  • директор Павлоградського історико-краєзнавчого музею Т.В. Борисенко «Культурно-виховна роль музею сучасному суспільстві»,
  • голова Ради Народного музею Г.П. Бароненко «Роль музею шахти в зростанні шахтарського покоління».

Крім того для учасників семінару буде проведена презентація книги «Павлоградське повстання 1930 р.».