Відкриття виставки Б. Курдюмова «За спадщиною Дмитра Яворницького»

15 травня 2009 р. о 16:00 в меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького відбудеться відкриття виставки картин з козацької тематики «За спадщиною Дмитра Яворницького».
Це перша виставка в стінах будинку-музею, на якій представлені художні роботи сучасного автора. Автор картин — художник із м. Дніпродзержинська, Б.Ю. Курдюмов.
На виставці представлені 27 робіт автора, серед яких — олійні картини та графічні твори. Картини представляють переважно людські почуття на тлі козацької епохи: радість, сум, кохання, сміливість та силу. Є такі, що якраз доносять до нас козацькі традиції, є і своєрідні фантасмагорії, у яких автор поєднує релігійні символи багатьох епох. Серед представлених картин є дві роботи, що справляють дивне враження, бо в них автор намагається передати особливе сприйняття українських храмів. Ці роботи називаються «Храми здригаються від молитов».
Виставка працюватиме з 15 травня по 31 липня.