До 160-річчя музею виданий новий збірник!

До 160-річчя Дніпропетровського історичного музею підготовлено та видано збірник «Роль музеїв у культурному просторі України й світу: стан, проблеми, перспективи розвитку музейної галузі».
У збірнику подаються матеріали доповідей та повідомлень наукової конференції, яка триватиме 21-22 жовтня 2009 р. і присвячена 160-річчю Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького. Матеріали збірника висвітлюють питання історії музейної справи, нагальні музеєзнавчі проблеми з усіх напрямків діяльності музеїв в Україні та Дніпропетровській області.
Видання буде корисним для музейних працівників, науковців, аспірантів та студентів гуманітарних вищих учбових закладів, усіх, хто цікавиться розвитком музейної справи в Україні й світі.