Літературний фестиваль «Осеннее многоточие»

24 — 26 жовтня 2009 р. в Дніпропетровську вперше відбудеться Міжнародний літературний фестиваль «Осеннее многоточие».
Гостями фестивалю стануть поети з Києва, Харкова, Миколаєва, Москви, Петербургу, Дніпропетровська та інших міст України, Росії, Білорусі. У бібліотеках та кафе пройдуть поетичні вечори, презентації книг, літературних журналів та альманахів.
24 жовтня в Обласній молодіжній бібліотеці імені Свєтлова буде представлений 2-й випуск дніпропетровського альманаху «Арт-ШУМ». 25 жовтня в музеї «Літературне Придніпров’я» слухачі зустрінуться з відомим поетом і перформером Віллі Мельниковим.
Мета Міжнародного фестивалю «Осеннее многоточие» — включення Дніпропетровська в широкоформатний літературний процес, що перетинається з текстовими, акційними, подієвим потоками Донецька, Катеринбурга, Калінінграда, Києва, Мінська, Москви, Нижнього Новгорода, Одеси,
Петербурга, Харкова та багатьох інших міст. Як сподіваються організатори, фестиваль стане майданчиком, де будуть народжуватися спільні проекти — видавничі, мистецькі, культурні — авторів і видавців з різних країн.