Дитяча філармонія в музеї

1 листопада 2009 р. в музеї «Літературне Придніпров’я» відбулась друга в цьому сезоні зустріч в рамках програми «Дитяча філармонія». Діти віком від 3 до 8 років разом із батьками подорожували до «Карнавалу тварин» — відомого циклу французького композитора К. Сен-Санса. Автори та ведучі програми — подружжя Володимир та Ольга Скуратовські — впевнені, що створена ними форма музичних казок-концертів є цікавою для дорослих і дітей молодшого шкільного віку, а головне — оптимальною для уведення малюків у світ справжньої класичної музики. «Дитяча філармонія» також є допомогою у відродженні традицій сімейних музичних салонів, де панує атмосфера справжнього музикування.
Наступні концерти річного циклу «Велика музика — маленьким слухачам» заплановані на 29 листопада та 27 грудня 2009 р.