Нові надходження до колекції монет

Без захоплених, безкорисливих людей важко уявити собі як би склалася доля нашого музею. Колишній директор музею Д. Яворницький умів залучити до музею небайдужих, закоханих в історію й свій край людей. Вони були завжди, є й сьогодні…
Так, 26 січня 2010 р. музейне зібрання поповнилось новими експонатами – пам’ятними монетами «Стельмах» (серія «Народні промисли та ремесла України», номінал 5 і 10 грн.), які подарували музею дніпропетровські підприємці Дмитро Олександрович Пиркл та Ігор Олександрович Лукьянов. Нагадаємо, що протягом 2006-2009 рр. Дмитро Олександрович передавав музею ювілейні й пам’ятні золоті та срібні монети України, серед яких — оригінальний срібний сувенір «Центр Європи».
Знаковим подарунком стала серія пам’ятних медалей «Україна — козацька земля» («Ukraina Terra Cosacorum»), — ідея створення якої також належить Дмитру Олександровичу, — оскільки саме на Дніпропетровщині зароджувались й продовжують жити козацькі традиції.
Адміністрація Дніпропетровського історичного музею висловлює щиру подяку всім дарувальникам, які допомагають зберігати і примножувати матеріальну культуру нашого минулого і сьогодення для майбутніх поколінь!