Відкриття виставки «Весни чарівний подих»

3 березня 2010 р. о 17:00 музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться відкриття виставки «Весни чарівний подих» — твори викладачів і вихованців Дніпропетровської дитячої художньої школи № 1, присвячена жіночому святу — 8 Березня.
Тема виставки передбачає своєрідну творчу зустріч двох поколінь — юних майстрів і досвідчених викладачів школи, засобами образотворчого мистецтва змагаються у вічних питаннях Краси, Добра і Любові. Традиції та новаторство, досвід і пошук, юність і зрілість — така філософська спрямованість цього проекту. На виставці представлені різні напрямки мистецтва — живопис, графіка, декоративне мистецтво, а участь у проекті юних музикантів, поетів, сподіваємося, наповнить прекрасним весняним дзвоном атмосферу свята.