Презентація книги «Дніпропетровська ОУН у боротьбі з німецькою окупацією»

18 березня 2010 р. історик О. Репан, викладач ДНУ, кафедра — історія України, презентував книгу «Дніпропетровська ОУН у боротьбі з німецькою окупацією» про діяльність дніпропетровських націоналістів у воєнний час.
Інформацію для книги історики збирали по крупицях в розсекречених архівах СБУ та ФСБ.
Націоналісти успішно скористалися німецькою окупацією, щоб підірвати вплив радянської влади, вважають вчені.
Юрій Щур та його колеги встановили прізвища ватажків ОУН в Дніпропетровську. Також відомо, що в організацію входило сотні місцевих жителів.
Довідка. Книгу «Дніпропетровська ОУН у боротьбі з німецькою окупацією» можна придбати в музеї «Літературне Придніпров’я». Вартість примірника — 13 гривень.