Міні-виставка «Метал XVIII століття у фондах ДІМ»

22 квітня 2010 р. у Дніпропетровському історичному музеї (зала №2), відбулось відкриття міні-виставки «Метал XVIII століття у фондах ДІМ».
На виставці представлено 85 експонатів із заліза, міді, латуні, бронзи, які рідко, — а деякі в перший раз, — пропонуються для огліду відвідувачам. За своєю хронологією виставка доповнює експозиції 2 та 3 залів музею.
На виставці представлені різноманітні експонати: від простих цвяхів та підковок для чобіт до витворів мистецтва, справжніх досягнень техніки свого часу – годинниковий механізм всесвітньо відомого майстра Ердлі Нортона. Металевий посуд XVII – XIX століття досить часто експонується на виставках різної тематики, оскільки він ілюструє і технології, і традиції, і моду, і культуру свого часу. А, наприклад, деталі костюмів з колекції Дмитра Яворницького (пряжки для поясів та взуття) відвідувачі побачать вперше. Міні-виставка «Метал XVIII століття у фондах ДІМ» знайомить відвідувачів з розвитком металевого ремесла у ХVIІI столітті, з побутом, костюмами, смаками, економічними можливостями і міжнародними зв’язками мешканців нашого краю даного періоду.