Вшанування учасників Великої Вітчизняної війни

5 травня 2010 р. в приміщенні Діорами «Битва за Дніпро» Дніпропетровська влада вшанувала фронтовиків, учасників Великої Вітчизняної війни 1941 — 1945 рр. В рамках проведеного заходу відбулась зустріч ветеранів з губернатором Дніпропетровської області О. Вілкулом і мером міста Дніпропетровська І. Куліченко, урочисте вручення подарунків і пам’ятних ювілейних медалей «65 років Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 рр..», а також концертна програма з піснями фронтових років.
Адміністрація історичного музею в особі всіх співробітників приєдналася до вітання міської влади, висловивши глибоку і щиру подяку всім учасникам Великої Вітчизняної війни, які ціною своїх життів звільняли Батьківщину і наближали День перемоги!