Презентація журналу «Воздух»

12-го травня 2010 р. з 17-00 до 19-00 в Музеї «Літературне Придніпров’я» (пр. Карла Маркса, 64) відбудеться презентація журналу «Воздух» та книги Максима Бородіна «Свободный стих как ошибочная доктрина западной демократии».
Вечір вестиме Дмитро Кузьмін — кандидат філологічних наук, головний редактор видавництва «АРГО-РИСК», засновник Спілки молодих літераторів «Вавилон», куратор багатьох літературних проектів. Автор перекладів поезії і прози з англійської, французької та ін. Вірші Кузьміна публікувалися в журналах «Аріон», «Хрещатик».
Член оргкомітету міжнародного фестивалю «Бієнале поетів у Москві»; головний редактор щоквартального журналу поезії «Воздух». Лауреат Премії Андрія Білого (2002) у номінації «За заслуги перед літературою», малої премії » Московский счёт» за книгу віршів » Хорошо быть живым».
Журнал «Воздух» — щоквартальне періодичне видання, спрямоване на репрезентацію цілісної і різнобічної картини живої сучасної поезії. Авторів різних поколінь — від ветеранів поетичного цеху до 20-річних російських поетів з усіх кінців світу, від Сіднея до хутора Веселий Ростовської області, об’єднує в рамках цього проекту пошук нових можливостей російського вірша, прагнення зробити крок за межі вже освоєного національної поетичною традицією простору .
Максим Бородін народився і живе в Дніпропетровську. Закінчив Придніпровську Академію будівництва і архітектури, в якій сьогодні є викладачем. Перша книга віршів вийшла в 2000 році, публікувався в журналах та альманахах України та Росії: «Вавілон», «Аріон», «Воздух «, «Артикль», «НАШ», «Черновик «, «Діти Ра», «Футурум-АРТ» та ін.
Книга Максима Бородіна » Свободный стих как ошибочная доктрина западной демократии» вийшла у видавництві М.: АРГО-РИСК, Книжное обозрение, 2010. — 128 с. — Книжковий проект журналу «Воздух», вип. 49.
Організатор: Олександр Мухарев. Вхід ВІЛЬНИЙ!