Історико-культорологічний фестиваль «Мамай-fest»

З 1 по 5 червня 2010 р. у Дніпродзержинську відбудеться третій щорічний історико-культурологічний фестиваль «Мамай-fest».
Основне творче завдання фестивалю – козак Мамай, який глибоко захований у кожній українській душі, інтерпретація цього першотвору у різних жанрах та варіантах для створення українського простору.
Музейне дійство, з огляду на його змістовну складову, відбувається у кількох естетичних вимірах: мистецькі твори та музейні предмети із закодованою в них пам’яттю народу, музика і поезія, кіномистецтво.
Серед запрошених гостей будуть такі відомі особистості, як: заслужений артист України, бандурист — Тарас Компаніченко та продюсер фільму «Молитва за гетьмана Мазепу» Пилип Ільєнко.
Організатори фестивалю: Національна спілка майстрів народного мистецтва України, Дніпродзержинська міська рада, Музей історії Дніпродзержинська.
Партнери фестивалю: журнал «Народне мистецтво», мистецька агенція «Арт-вертеп».