Свято просто неба «Чисті джерела»

23 травня 2010 р. на музейній площі відбулося щорічний свято, приурочене до міжнародного дня музеї — «Чисті джерела».
У цьому році, завдяки нашим друзям з Обласної Молодіжної Громадської Організації «Творче Об’єднання реконструкторів (ТОР)» свято перетворилося у весняну ярмарку «MorgenStern — Fruhling».
Проходили змагання у влучності лучники; билися «на смерть» лицарі.
Багато гостей нашого свята вперше побачили коваля в дії і відчули жар горну; спробували себе в ролі гончара або перетворилися на художників.
І яке ж свято без веселих музикантів і танцюристів. Гостей розважали фольклорний колектив «Кодачаночка», ансамбль народного танцю «Веселка» палацу студентів, танцювальний колектив «Колесо» і хореографічний колектив «Веселка».
Звичайно, і майстри бойових мистецтв відвідали наше свято: «Сідзен» та «Спас-Штурм».
А ще були ігри і розваги, гарний настрій та подарунки!