Презентація журналу «Літера_Dnepr» 2010/5

30-го жовтня о 14-00 в музеї «Літературне Придніпров’я» (пр. Карла Маркса, 64) відбулась презентація журналу «Літера_Dnepr» 2010/5. «Літера_Dnepr» — видання, яке висвітлює найбільш значущі культурні, літературні (і літературно-музичні) події, що відбувається у Дніпропетровську та прилеглих містах, регіонах.
Журнал — найбільш оперативне і різноманітне джерело інформації про літературне життя Дніпропетровська. Він стимулює генерацію нових поетичних і прозових груп і течій у мегаполісі, ініціює кипучу фестивальну діяльність, розширює межі місцевої літератури до рівня міждержавного, інтегрує дніпропетровську словесність у найширший творчий контекст …

Журнал представить головний редактор — Олександр Мухарев.

У «5» — журнал продовжив публікувати матеріали пам’яті відомого поета Влада Клена (м. Запоріжжя). Крім того, традиційно видання знайомить з творчістю нових авторів — Олександра Кравченка, Олександра Чернова, Аннели Д’Амур, Віктора Грехова, Георгія Шнайдера, Олени Шелкової (Київ), Тетяни Самаріної, Юлії Гридасової та ін.

Спеціальний гість — Володимир Козлов (м. Москва).

До участі у презентації запрошуються не тільки автори «5», але також всі, хто знаходить себе у хорошій творчій формі і готовий до виступу!

Музична підтримка — Юрій Бобров та ін.