Бельгійська делегація у стінах Дніпропетровського національного історичного музею

20 листопада 2010 року Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького відвідала бельгійська делігація провінції Льєж на чолі з її губернатором — Мішелем Фере.
Делегація оглянула експозицію музею і виставку: Катеринославщина — «Українська Бельгія». Сучасні Бельгія і Катеринославщина (Дніпропетровщина, Донеччина, Запоріжжя) у др. половині ХІХ- на початку ХХ ст.
Губернатор провінції — Мішель Фере, після екскурсії зробив запис у книзі почесних відвідувачів музею та домовився з адміністрацією історичного музею про подальшу співпрацю у галузі культури. За попередньою домовленністю у 2011 р. буде проведена спільна Україно-Бельгійська виставка, як у стінах Дніпропетровського історичного музею, так і у стінах Льєжу.

Історична довідка: Бельгійці на Катеринославщині.