Презентация книги «Гiмн очеретяних хлопчикiв»

21-го травня о 14-00 в музеї «Літературне Придніпров’я» (м. Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса, 64) відбудеться презентація книги «Гiмн Очеретяний хлопчікiв»

У презентації беруть участь дніпропетровські (Максим Бородін, Станіслав Бєльський), а також запорізькі поети (Олесь Барліг, Юрій Ганошенко).

Книга «Гiмн Очеретяний хлопчікiв» представляє сучасні поетичні школи Дніпропетровська та Запоріжжя.

Половину збірнику склали тексти російською мовою, другу половину — українською.

Книга присвячена пам’яті двох поетів, які нещодавно пішли з життя — Влада Клена та Володимира Селіванова — для яких обидва міста були рідними.

ПРО АВТОРІВ

ОЛЕСЬ БАРЛІГ (1985, Запоріжжя) — поет, прозаїк, журналіст. Член запорізького літературного клубу «99». Головний редактор літературного альманаху «Час’нік».

СТАНІСЛАВ БЄЛЬСЬКИЙ (1976, Дніпропетровськ) — поет. Навчався на механіко-математичному факультеті Дніпропетровського національного університету.

МАКСИМ БОРОДІН (1973, Дніпропетровськ) — поет. Тексти публікувалися в літературних журналах та альманахах «Вавилон», «Повітря», «Аріон», «Діти Ра», «Футурум-Арт» та ін.

ІННА ЗАВГОРОДНА (1984, смт. Томаківка, Дніпропетровська обл.) — поетеса, прозаїк, журналістка. Закінчила журфак МДУ ім. М. В. Ломоносова. Навчалася також у Дніпропетровському національному університеті та Вільному російсько-німецькому інституті публіцистики.

ЮРІЙ ГАНОШЕНКО (1979, смт. Кушугум, Запорізька обл.) — поет, прозаїк, публіцист, перекладач. Член запорізького літературного клубу «99». Закінчив філологічний факультет Запорізького державного університету.

САНА ПРАЕДГАРДЕНССОН (1975, Запоріжжя) — поетеса, прозаїк, перекладач. Член запорізького літературного клубу «99». Публікувалася в журналах та альманахах «Нова проза», «Час’нік», «Хортиця», «Склянка часу», «Четвер», «ШО», «Арт-шум» і ін.

АНДРІЙ СЕЛІМ (1981, Запоріжжя) — поет, художник. Навчався в Українському державному хіміко-технологічному інституті. Працює дизайнером.

ТЕТЯНА СКРИПЧЕНКО (1976, Запоріжжя) — поетеса, прозаїк. Закінчила історичний факультет Запорізького Національного Університету, спеціальність «архіваріус». Член запорізького літературного клубу «99».

Запрошую!

Вхід вільний

Презентация книги «Гiмн очеретяних хлопчикiв»