Презентація книги В. Підмогильного «Третя революція»

20 лютого 2013 р. о 17:00 в музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться презентація книги В. Підмогильного «Третя революція», яка вийшла у видавництві «Український письменник» (Київ).

Жанр: оповідання, повісті, роман.
Мова: українська
Обкладинка: тверда (7БЦ)
Формат: 130х200 мм
Обсяг: 580 ст.
Рік видання: 2012

Уривок з роману: «Було коло першої години ночі. Ксана, схилившись на довге підвіконня, часом торкаючись чолом холодного скла, дивилася в сіру, далечінь, де лунали такі дивні, страшні, а вже звиклі звуки. Бій ближчав. Прозоре стукотіння кулеметів, безладна тріскотнява рушниць, раптові вибухи шрапнелів, що недавно ще були мов марево невиразне, сунули й облягали місто. Несподівано знімались ракети й осяювали на мить небосхил. Потім важко били гармати.
Ксана дивилася на рівну вулицю, що простяглася туди, до стрілом напоєного мороку, і на будинки, що скам’яніли вздовж неї. Ксана думала: у тих будинках поховалися, прищулилися по льохах люди, залякані, тривожно чекаючі. І, може, тільки хто цікавий, хоробрий чи хороброго вдаючи дивиться, слухає, як от вона, примарного…»