Вечір пам’яті Анатолія Шевченка

5 квітня 2013 року в 16.00 в музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться вечір пам’яті Анатолія Шевченка — виконавця, композитора, музикознавця, художника.

У концерті бере участь народна артистка України Раїса Недашківська.

Анатолій Шевченко — майстер, досконально володіє формою, звуком, кольором музики, талановитий виконавець, композитор, музичний теоретик, есеїст і художник.
У 1987 році А. Шевченко стає лауреатом конкурсу «Гітара — Мікрокосм» (Естергом). Відзначений його цикл «Rosa mientos» — «Дотик», а в 1996 році «Rosa mientos» виходить у США. У 1992 році муніципалітет м. Лінареса (Іспанія) нагородив А. Шевченка «Золотою платою» зі словами захоплення і подяки за дивний концерт, зіграний Маестро. Безпрецедентним випадком в історії музики стало використання відомим іспанським композитором Куеікой Моралесом шевченківської теми «Карпатської рапсодії» і створення ним на її основі «Прелюдії і фуги». Анатолій Шевченко — єдиний із неіспанскіх виконавців, імпровізує в жанрі flamenco.
Авторське дослідження «Школа фламенко», що стало бібліографічною рідкістю, чудова робота «Неприборкані ігри фламенко», що з’явилася в пресі лише в 90-х роках — результати невтомної праці Шевченка-музикознавця.

Анатолий Шевченко_01.jpgАнатолий Шевченко_02.jpg