Презентація книги М.А. Смирнова «Дорогами війни»

5 листопада 2013 року в Севастопольській Центральної Бібліотеці ім. Л. Толстого відбулася презентація книги «Дорогами війни», в якій опубліковані спогади учасника оборони Севастополя — військового фельдшера Михайла Смирнова.
Видання «Дорогами війни» доповнено рідкісними матеріалами і фотографіями, в тому числі — з особистого архіву автора. Одним з таких документів є фотокопія привітання з 1 травня, відправленого Михайлом Андрійовичем батькам з обложеного Севастополя в блокадний Ленінград.
Безпосередню участь у підготовці матеріалу взяли і співробітники Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького: заст. директора з наукової роботи В.М. Бекетова та с.н.с., завідувач експозиційним залом № 7 (Дніпропетровщина в роки ВВВ) В.М. Сацута. Для монографії були надані як фотоматеріали, так і інформація про лікаря Є.Г. Попкову.
МГО «Об’єднання патріотів Севастополя» передало в дар історичному музею вищезгадану монографію.