Інтерактивний захід «Парк Шевченка: в пошуках історії»

20 травня в Меморіальному будинку-музеї Д.І. Яворницького відбувся інтерактивний захід «Парк ім.. Шевченка: в пошуках історії» у якому взяли участь учні 6 класу СШ № 67. Діти пішли по слідах таємничого документу, що відкривав юним шукачам незвідані куточки та захоплюючу історію Центрального парку ім. Т.Г. Шевченка.

Квест складався із 10 віршованих загадок, які були розташовані біля різних паркових об’єктів у вигляді старовинних паперів та головоломок-пазлів, кожна з яких вела до наступної. Учні, випереджаючи одне одного, намагалися якомога швидше знайти старовинні сувої, розгадати загадки, зашифровані у них. Остання загадка квесту привела дітей до будинку-музею академіка Д.І. Яворницького. Така форма поєднання гри-пошуку знань з екскурсією дуже сподобалась дітям, а також значно поглибила знання учнів з історії нашого міста.

P5206730.JPG P5206734.JPG P5206735.JPG P5206737.JPG P5206738.JPG P5206739.JPG P5206744.JPG P5206747.JPG

Подібні інтерактивні екскурсії не лише сприяють розвитку логічного мислення учнів, але й дозволяють надзвичайно легко сприймати, засвоювати та узагальнювати новий матеріал. Поєднання екскурсія та квесту, а також активна і цікава пошукова діяльність надали вражаючих результатів: спочатку діти відчули себе справжніми дослідниками старовини, тож потім з особливим інтересом сприймали інформацію про видатного вченого.