Інтерактивний захід «Парк Шевченка: в пошуках історії» (жовтень, 2014 р.)

2 жовтня 2014 р. Меморіальний будинок-музей Д.І. Яворницького вперше провів інтерактивний захід «Парк ім. Т.Г. Шевченка: в пошуках історії» для учнів старшого шкільного віку.
Традиційно, учасниками даного заходу є учні молодшого та середнього шкільного віку, однак, формат інтерактивного квесту може бути захоплюючим для всіх вікових категорій. Це на власному досвіді продемонстрували учні 10 класу СЗШ №40, які цього разу розгадували загадку парка ім. Т.Г. Шевченка.
Як показала практика, навіть десятикласники, розгадуючи квест, відкривали для себе багато незвіданих стежин. З кожною новою розгаданою загадкою у учнів розпалювався інтерес до наступної, і вони бігли за нею не менш спритно, ніж молодші учні.
Подібні інтерактивні екскурсії не лише сприяють розвитку логічного мислення учнів, активізують навички пошукової діяльності, але й дозволяють весело та з користю провести час на свіжому повітрі серед алей парка ім. Т.Г. Шевченка.

IMG_20141001_125630.jpg IMG_20141001_130031.jpg IMG_20141001_130229.jpg