2-а Міжнародна Волонтерська Декада в Музейному центрі О.П. Блаватської

З 12-21 серпня 2014 року в Музейному центрі О.П. Блаватської та її родини (м. Дніпропетровськ, Україна) пройшла 2-а Міжнародна Волонтерська Декада.
До початку робіт була проведена оцінка фізичних і технічних характеристик будівлі.
Серед «втрат» минулого року: обвалення стельової штукатурки 2-го поверх, який ще рік тому був закритий для відвідувачів, у зв’язку з його аварійним станом, і прогресуючі тріщини у віконних перемичках сіней (головний вхід).
Цього року вдалося відновити історичну цілісність будівлі: два просторих світлих зали з високими стелями, загальною площею 82 кв.м., 12 серпня, в День народження Олени Петрівни Блаватської, під час Дня Вісника Світла, були урочисто відкриті.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Результати 2-й Міжнародній Волонтерської Декади 2014 р.:

За час Декади 2014 були проведені наступні роботи:

Фасад будівлі:

• Антисептирована і покрита гідроізоляцією цокольна частина будівлі і меморіальна дошка.
  • Розширено вентиляційні отвори в цоколі і замінені вентрешітки.

У підвалі:

• Антисептовані всі стіни і стелі.
  • Замінено кронштейни каналізаційних труб.
  • Проведено заходи з просушування підвалу.

6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg

На 1-му поверсі:

• Закладено 5 непотрібних прорізів.
  • Встановлена ​​перемичка і пробитий отвір в два нових зали Музейного центру.
  • Забетонована яма метрової глибини в новій залі.
  • Проведена ревізія електросистеми.
  • Демонтована штукатурка зі стелі і стін нових залів.
  • Пофарбовані стіни. Стелі зашиті будівельним полотном.
  • Очищені від багаторічних шарів фарби і оцикльовані підлоги коридорів і одного із залів.
  • Проведено роботи по частковому очищенню і фарбуванню вікон Головного залу 1-го поверху.
  • Зашпаровані тріщини і відколи в цегляній кладці, відновлені втрачені елементи. Блоковані тріщини однією з цегельних перемичок.
  • Відновлене зруйноване підвіконня дворового вікна.

На 2-му поверсі:

• Видалена відшарована штукатурка зі сходів між 1 і 2 поверхами.
  • Вивезене хімічне, побутове та будівельне сміття.

10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg

Опікунська рада, Музейний центр О.П. Блаватської та її родини, Благодійний фонд «Центр О.П. Блаватської» сердечно дякують всім учасникам 2-й Міжнародній Волонтерської Декади:

• Теософічні суспільства в Україні та Росії;
  • подружжю Тетяні і Валерію Головченко, що забезпечили постачання будівництва всім необхідним інструментом, транспортом і будматеріалами;
  • Філії культурного центру «Новий Акрополь» у Дніпропетровську та його 12 членів, які взяли активну участь в будівельних роботах;
  • Міжнародній науковій школі «Універсологія» (відділення в Дніпропетровську) за смачні вегетаріанські обіди і завжди гарний настрій всіх, хто їх готував і привозив.

Наші слова вдячності всім, хто фінансово підтримав Волонтерську Декаду 2014.