Музейний захід «Война и фронтовой быт» (2014)

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ

ім. Д.І. ЯВОРНИЦЬКОГО

ПРЕЗЕНТУЄ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ

ДНЮ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА ДНІПРОПЕТРОВСЬКА – 25 ЖОВТНЯ

«ВІЙНА І ФРОНТОВИЙ ПОБУТ»

захід відбудеться 21 жовтня о 14:15 в приміщенні Діорами «Битва за Дніпро»

Сучасна людина формує своє бачення війни за художніми фільмами, книжками, телепередачам, де відображається героїка самого бою, битви з противником, таким чином, надаючи романтичність самій війні, як явищу. Разом з тим, в роки війни солдати обох воюючих сторін, більшу частину часу проводили не в боях з противником, а в подоланні побутових проблем, в виснажливих маршах, в боротьбі за своє життя в окопах з голодом, на морозі, у спеку чи проливний дощ, в болотах, в пісках і в снігу.

І метою цього заходу є висвітлення фронтового життя і побуту, через розповідь про екіпіровку солдатів, предмети побуту, пайки, озброєння і пр.

Під час заходу гості побачать уніформу РККА і Вермахту, предмети озброєння і амуніції солдатів. Екскурсовод розповість про їх особливості, продемонструє принцип дії тих чи інших предметів, їх застосування.

Гості зможуть не тільки подивитися і послухати, але й доторкнутися до цих предметів, адже поруч із музейними предметами, під час заходу будуть використані оригінали і репліки (точні копії предметів) з приватної колекції Військово-історичного клубу «Східний Вал». У заході візьмуть участь учні україно-американського ліцею.

Довідки за телефоном: 46-34-26

IMG_4861.jpg IMG_4863.jpg IMG_4868.jpg IMG_4869.jpg IMG_4874.jpg IMG_4875.jpg IMG_4881.jpg IMG_4888.jpg IMG_4892.jpg IMG_4894.jpg IMG_4898.jpg IMG_4902.jpg