Відкриття нового музею у Дніпропетровську

13 листопада 2014 року у Дніпропетровську з’явився новий технічний музей — «Машини часу».

Засновник цього музею — Михайло Прудніков, дніпропетровський колекціонер автомобільної  та мотоциклетної техніки та іншої старовини, організатор «ДАРС» та інших виставок старовинних автомобілів в місті, говорить, що до реалізації мрії створити власний музей він йшов майже п’ятнадцять років.

Оформлення музею виконано в стилі розвитку нашого рідного Дніпропетровська періоду 60-70-х років минулого століття, репродукції на стінах повторюють знакові місця нашого міста: вокзал, головний проспект, театри, парки, заводи. Детально відображені вулиці і тротуари, включаючи старі чавунні лавочки, урни, стовпи освітлення, ливневки, люки каналізації, водонапірні колонки, телефонні будки, сигаретні кіоски, тумби з оголошеннями, вітрини магазинів і навіть зупинки громадського транспорту. Так, переступаючи поріг музею, ми будемо переноситися в історію, приблизно у 1976 рік.

В музеї «Машини часу» ви не побачите скляних вітрин і музейних доглядачів — всі експонати відкриті і доступні для огляду. Основними героями виставки є автомобілі (31 ретро-автомобіль) — кожен з них має свою історію: як жилося, як їздити було, хто володів, як шукали, лагодили і відновлювали. Деякі з автомобілів мають оригінальну комплектацію, а інші – сучасні аналоги, наприклад, шини BFGoodrich Mud Terrain T / A KM2.

Але не тільки машинами цікавий музей — тут зібрана ціла колекція буденних ретро-речей, але сьогодні їх цінність в тому, що зібрані разом вони дають дивовижний і в якійсь мірі навіть романтичний ефект переміщення в часі, в епоху наших батьків і дідусів з бабусями, красивих радянських фільмів про щасливе життя в країні, якої вже немає. Старі лавочки, телефонні автомати, поштові скриньки, бензоколонка — всі вони відтворюють вулиці минулого Дніпропетровська. А поруч предмети побуту та інтер’єрів.

На території музею працює кафе, а в майбутньому тут з’являться автошкола і бібліотека.

Музей працює кожен день з 10.00 до 18.00 (без вихідних)
Адреса: вул. Мандриківська, 44
Вартість квитка: для дорослих — 30 грн., для дітей — 15 грн. Ветерани та учасники бойових дій можуть приходити в музей безкоштовно.

SAM_0001.jpg SAM_0003.jpg SAM_0006.jpg SAM_0017.jpg SAM_0019.jpg SAM_0024.jpg SAM_0027.jpg SAM_0028.jpg SAM_0030.jpg SAM_0035.jpg SAM_0036.jpg SAM_0037.jpg