Український благодійний розпродаж Garage Sale

Українські благодійні розпродажі Garage Sale продовжуються. Тепер і в діорамі «Битва за Дніпро». 31 січня, 28 лютого та 28 березня з 10.00 до 18.00 запрошуємо продовжити добру справу.

Усі охочі можуть продати/купити речі на благодійній барахолці. Кожен продавець жертвує виторг на власний розсуд – на потреби поранених або на потреби військових. Наприкінці дня організатори разом із учасниками спільно рахують зібрані кошти, складають акт та згодом звітують про витрати у соцмережах.
До благодійної ініціативи долучилися адміністрація та співробітники Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького. У січні, лютому та березні розпродажі пройдуть у діорамі «Битва за Дніпро», за адресою пр. К. Маркса, 16.

У січні вже пройшов один захід. На ньому ми разом з Вами зібрали понад 11 тисяч гривень та відзвітували на сторінці групи. У лютому та березні знову чекаємо на Вас у діорамі «Битва за Дніпро», за адресою пр. К. Маркса, 16.

28 лютого пропонуємо Вам не лише традиційну програму, а й додаткові заходи. Ваші діти, під чутким керівництвом майстрів, зможуть власноруч намалювати листівки із петриківськими птахами миру для наших військових, а також самостійно зробити обереги — кукли-мотанки. Діорама також запрошує на свої екскурсії. Групи збиратимуться о 12.00 та 15.00 годинах.

Ми всі в очікуванні миру. Не зважаючи на режим перемир»я, у лікарнях досі лишаються сотні поранених, які вимагають довгої, іноді тривалої та дорогоцінної реабілітації. Військові та добровільці досі лишаються в АТО, на своїх позиціях. Їм допомога потрібна постійно. Нагадаємо, на Дніпропетровщині понад півтисячі евакуйованих із зони бойових дій дітей. Понад 100 тисяч переселенців. У міста, в яких донедавна обстрілювали житлові квартали, досі не завозять продукти. У деяких таких містах — гуманітарна катастрофа. Людям потрібна їжа.

Разом із вами ми збираємо не лише кошти, а й конкретну допомогу за гарячими списками. Все доставляється до пунктів призначення нашими друзями-волонтерами, дещо ми можемо доставити самі.

За 4 попередні зустрічі на Garage Sale зібрано понад 60 тисяч гривень. Разом з Вами ми допомагали лікарні ім. Мечникова, міській лікарні №6, 93 бригаді, ДУК, 30 та 20 батальонам, евакуйованим з Донбасу дітям, дітям, яких так і не змогли евакуйувати і багатьом іншим.

Участь безкоштовна.
Реєстрація за телефоном: 0675477472
або реєстраційною формою

Захід ініційованно громадською організацією «Культура Медіальна» за підтримки Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького та мережі «Громадські Ініциативи України».

З повагою, Андрій Палаш, ГО «Культура Медіальна».