Музей збирає старі телефони

Шановні відвідувачі! Необхідні старі мобільні телефони було зібрано. Дякуємо всім за співпрацю! Готуємо виставку!

Співробітники Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького просять городян і жителів області приносити в історичний музей старі мобільні телефони.

Особливою «шаною» користуються апарати, випущені на початку 1990-х років. Також для виставки до 120-річчя телефонного зв’язку в Дніпропетровську потрібні і рідкісні стаціонарні телефони.
У стінах історичного музею готується виставка, яку відкриють 19 серпня в день 120-річчя телефонної мережі Дніпропетровська.
Приносити телефони та пейджери можна за адресою пр. Карла Маркса, 18 (кабінет №9: Катерина або Тетяна). Тут же будуть раді і зарядним пристроям від старих мобільних телефонів, раптом якийсь із телефонів «оживе» завдяки вашій «зарядці».

Кожного, хто принесе телефон внесуть до списку дарувальників Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького, а ім’я дарувальника буде опубліковано на сайті історичного музею.

Hosting Ukraine Проверка тиц