Іноземні студенти взяли участь в акції «Намалюємо писанку разом»

Дніпропетровськ – місто студентів. Багато студентів з різних країн, які навчаються в нашому місті, відвідують Дніпропетровський історичний музей, де вони знайомляться з історією нашого краю, традиціями українського народу. В дні святкування Великодня іноземні студенти Медичної академії взяли участь в музейній акції «Намалюємо писанку разом».

Dnipropetrovsk is a city of students. Many foreign students visit the Dnipropetrovsk National Historical museum named after D. Yavornitsky. During the Easter season students from different countries gained acquainted with Ukrainian traditions. Foreign students of the Medical Academy took part in the museum event “Lets paint the Easter Egg together”.

IMG_6317.jpg IMG_6318.jpg IMG_6320.jpg IMG_6323.jpg IMG_6324.jpg IMG_6326.jpg IMG_6327.jpg IMG_6328.jpg