Буклет до виставки «Світ дитинства: від народження до школи»

У стінах Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького з 26 березня працює виставка «Світ дитинства: від народження до школи».

На виставці представлені музейні предмети від доби бронзи та античності до сьогодення — всього близько 1300 одиниць.
Горщики, амулети, іграшки різних археологічних культур та народів, статуетки, меблі, одяг, посуд, образотворчі матеріали про дітей та інше.
На виставці представлені експонати як з фондів історичного музею, так і художнього музею та музею українскього живопису.
Автор виставки — В.М. Бекетова, заступник директора з наукової частини. В монтажі виставки брали участь співробітники виставкового сектору: К. Грищенко та Т. Кудрицька.
Виставка працюватиме до 1 вересня 2015 року.

У червні спеціально для виставки був створений буклет, автором якого є В.М. Бекетова. Дизайн — Ю. Малієнко. Видавництво — АРТ-Пресс.

Безимени-1.jpg

Безимени-2.jpg Безимени-3.jpg