З днем археолога привітала співробітників музею Н.Г. Першина

15 серпня ми святкували День археолога, а 18 серпня начальник управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації Н.Г. Першина привітала з цим святом археологів Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького та співробітників Обласного центру з охорони історико-культурних пам’яток.

На адресу археологів було сказано дуже багато теплих слів. Згадала Наталія Геннадіївна і нещодавні археологічні розкопки, які відбулись  на території Апостолівського району і цікаву екскурсію на Токівський водоспад, що провели співробітники відділу археології ДНІМ.

В кінці вітального слова Н.Г. Першина нагородила грамотами двох співробітників ДНІМ: О. Старіка, завідуючого відділом археології та М. Сердюк, с.н.с. відділу головного зберігача фондів.

IMG_8600.jpg IMG_8602.jpg IMG_8603.jpg IMG_8604.jpg IMG_8606.jpg IMG_8609.jpg

Hosting Ukraine