III Волонтерська декада в Музейному центрі О.П. Блаватської

13 серпня 2015 р. в Музейному центрі О.П. Блаватської та її родини почалася III Волонтерська декада. Участь у ній взяли волонтери з України, Бельгії, Росії, Угорщини, Італії. У числі дніпропетровських волонтерів були наші друзі з Культурного центру «Новий Акрополь» та Школи універсології.

У ході декади були проведені антигрибкова і гідроізоляційна обробки будівлі, очищення та фарбування вікон одного із залів першого поверху, заміна пошкоджених шибок, монтаж електроосвітлювальних приладів в залі одноповерхового крила. Встановлені зміцнюють перемички над трьома вікнами.

Hosting Ukraine Проверка тиц