QR-коди з’явилися в експозиції історичного музею

Дніпропетровський історичний музей намагається крокувати в ногу з новими інформаційними та комп’ютерними технологіями. Музей проводить не лише безліч цікавих заходів для дітей (інтерактивні екскурсії) та дорослих (квести та нічні заходи), але й намагається хоч якось оновити свою експозицію.

Завдяки ініціативі управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації та при безпосередній допомозі ГО «Творче місто» в експозиції історичного музею з’явилися такі популярні в європейських музеях qr-коди.
Достатньо мати смартфон, спеціальний додаток для зчитування цього коду та вихід до мережі Інтернету і кожен відвідувач зможе без сторонньої допомоги, без екскурсовода дізнатися багато цікавого про той чи інший музейний експонат.
qr-коди можна побачити в усіх залах історичного музею (від зали №1 до зали №9). Всього в експозиції розміщено 89 кодів.
Інформацію та фото до них готували усі співробітники історичного музею протягом серпня-вересня, а презентували новинку під час проведення IV-го Всеукраїнського музейного фестивалю.
Запрошуємо усіх мешканців та гостей нашого міста до стін музею і не забудьте захопити з собою смартфон.

Окрема подяка ГО «Творче місто» за допомогу та оперативність у створенні qr-кодів. Попереду ще багато нових та цікавих ідей!

1443080965_20150923134546.jpg

Hosting Ukraine Проверка тиц