Історичний музей на День туризму вийшов до людей

«Чим може зустріти своїх відвідувачів музей?» — таке питання завжди ставить собі кожний музейник.

«А що ми можемо нового побачити у музеї?» — запитує себе кожен потенційний відвідувач.

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького завжди намагається зацікавити своїх відвідувачів чимось новим і незвичним. Саме тому, наші відвідувачі завжди повертаються до нас. Ще одне підтвердження цьому – День туризму в Україні, що відзначався за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації у парку ім. Шевченка 27 вересня. Для своїх постійних та нових відвідувачів з метою популяризації музею, історії, культури нашого краю, музейники запропонували на свято туризму два заняття.

«Допитливий археолог» — з досвіду роботи музейного археологічного клубу «Артефакт». Юні відвідувачі дізналися більше про правила роботи під час розкопок. Навіть, змогли відчути себе справжнім археологом, знайти стародавні скарби і за допомогою співробітника відділу археології з’ясувати їх призначення та час існування.

«Жива глина» — музейна дитяча студія. Глина з давніх часів стала помічником людини у повсякденному житті. Під час занять діти, знайомлячись з музейними експонатами, історичними легендами та переказами, відтворюють почуте у глині. Отримують початкові навички керамічного і гончарного мистецтва.

Які емоції ми подарували нашим відвідувачам, як дорослим, так і маленьким, замість слів розповідають наші фотографії.

DSC07340.jpg DSC07353.jpg DSC07376.jpg DSC07469.jpg DSC07486.jpg DSC07489.jpg

Hosting Ukraine Проверка тиц