#MuseumWeek-2016. Підсумки

З 28 березня по 3 квітня 2016 року відбулася чергова міжнародна музейна акція — Музейний тиждень у Твіттері, завданням якої є вустами (літерами і фото) музейників розказати про найбільші принади кожного музею.

Організатори заходу повідомили, що цього року в акції було задіяно 3.483 музеїв від 75 країн світу.

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького вдруге прийняв участь у цьому цікавому заході. Окрім співробітників історичного музею активно проявили себе і співробітники меморіального будинку-музею Д.І. Яворницького.

Підсумки тижня наступні:

• Найкращій твіт за переглядами став запис з хетшегом ‪#‎peopleMW‬ (вівторок) про Махна, Яворницького та охоронну записку. Його переглянуло 2063 чоловіка.
  • Найкращій твіт, який ретвітнули та лайкнули також став запис з хештегом ‪#‎peopleMW‬ про директора музею Д.І. Яворницького. Його 11 раз ретвітнули та 10 разів лайкнули.
  • Накращій твіт з медіафайлом, який був розміщений на головній сторінці заходу #MuseumWeek в розділі «Популярні фото» став твіт з хештегом ‪#‎zoomMW (субота) про камяний ящик з експозиції 1-ї зали історичного музею. Фото лайкнули 12 разів та 8 разів ретвітнули.

З нетерпінням чекаємо наступних заходів від спільноти #MuseumWeek.

makhno-3018d0dcbf60cdfaa461a4e51623b52f.jpg otzyv_044.jpg Музей.jpg Яворницкий.jpg Zal1_4.jpg