Президент України Петро Порошенко відвідав музей АТО

13 вересня 2016 року експозицію музею просто неба «Шляхами Донбасу» відвідав президент України П. Порошенко.

За 40 хвилин Президент встиг ознайомитися з експозицією музею просто неба «Шляхами Донбасу» (екскурсію проводив волонтер – Ю.Ю. Фанигін), відвідав міні-виставку нових надходжень експонатів до майбутнього музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини під час АТО» (екскурсію проводила директор ДНІМ – Н.І. Капустіна. На виставці були представлені речі бійців Дніпропетровщини, які демобілізувалися або не повернулися з АТО. Експонати займуть місце в майбутньому музеї «Громадянський подвиг Дніпропетровщини під час АТО»), ознайомився з фото колажем майбутньої експозиції музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини під час АТО» (розяснення провів заслужений архітектор України — І.В. Богданов), поспілкувався з бійцями, а також ознайомився з музейними виданнями, які і отримав у подарунок.

IMG_6305.jpg IMG_6333.jpg IMG_6373.jpg IMG_6349.jpg IMG_6361.jpg IMG_6412.jpg IMG_6382.jpg IMG_6423.jpg IMG_6297.jpg IMG_6427.jpg IMG_6437.jpg IMG_6475.jpg