Захід до 150-річчя з дня народження Грушевського

Чи вміємо ми шанувати свою історію, чи існують для нас з вами великі українці? Чи все ще залишається в нашій свідомості комплекс меншовартості своєї культури?

Виповнилося 150 років з дня народження Михайла Грушевського.

Ми добре знаємо це ім’я – один з творців української державності, людина, навколо якої гуртувалися національні сили і на східних, і на західних українських землях. Але одночасно – людина, що проґавила слушну нагоду убезпечити українську державу, пішла на співпрацю із більшовиками, дала їм в руки аргумент – «сам Грушевський» із ними. Хвала і огуда супроводжували Грушевського майже все життя, не припинилися вони і після його смерті.

6 жовтня 2016 року об 11.30 в Дніпропетровському національному історичному музеї імені Яворницького выдбувся захід, присвячений Великому Українцю, де співробітники музею знайшли відповіді на різні питання до біографії Михайла Грушевського.

Роль Михайла Грушевського виконав актор театру «Віримо!» Максим Ряпулов.
IMG_6692.jpg

IMG_6685.jpg IMG_6682.jpg IMG_6677.jpg IMG_6674.jpg IMG_6670.jpg IMG_6667.jpg IMG_6666.jpg IMG_6660.jpg IMG_6659.jpg IMG_6654.jpg IMG_6646.jpg