Інтерактивні екскурсії напередодні свят

12 жовтня і 13жовтня  видалися гарячими днями в музеї. Напередодні двох свят: 14 жовтня ( свята Покрова Пресвятої Богородиці,  дня козацтва і дня захисника Вітчизни) і 25 жовтня (дня звільнення міста від нацистів у 1943 р.)  музей відвідало багато школярів. Співробітники запропонували їм інтерактивні екскурсії, коли діти є безпосередніми учасниками заходу.

Екскурсія «Наш край в роки ІІ світової війни». За спеціальною картою діти шукали листи з минулого, спробували себе у якості екскурсовода і дізнатися багато цікавих відомостей про складні і трагічні події  ІІ світової на Дніпропетровщині.

6.jpg 5.jpg 4.jpg 3.jpg 2.jpg 1.jpg

Екскурсію, присвячена запорозькому козацтву. Щоб екскурсія не була нудною, ми запропонували дітлахам шукати козацькі прізвиська серед сучасних прізвищ, будувати Запорозьку Січ, вирішувати задачки з підручників 18 ст., читати старовинні тексти, стояти на гречці наказаними (так-так!!!)  і, навіть, кричати (в музеї!!! уявляєте), обираючи кошового отамана.

8.jpg 5.jpg 4.jpg 3.jpg 2.jpg 1.jpg

Найменших відвідувачів  знов зустрів незвичайний екскурсовод-лялька.

IMG_7211.jpg IMG_7208.jpg IMG_7200.jpg

Hosting Ukraine