Презентація виставки «Льодовиковий період: ровесники початку»

20 жовтня музей зібрав викладачів історії, біології, географії, педагогів-організаторів на презентацію виставки «Льодовиковий період: ровесники початку». Нам важливо було показати вчителям шкіл, що музейна екскурсія – це не тільки традиційна розповідь екскурсовода. Діти зможуть дослідити кістки давніх тварин і спробувати встановити, якому звіру вони належали, познайомляться з основними принципами археологічних розкопок безпосередньо в музейному залі. А молодші школярі спробують скласти пазли з зображенням давніх тварин і визначити на фотографії предка сучасного ведмедя (наприклад).
А для того, щоб ще більше підняти настрій нашим гостям-колегам, ми провели розіграш музейних видань і квитків до музею «Машини часу» (за них ми щиро вдячні директору музею Михаил Прудников).

IMG_7369

IMG_7350.jpg IMG_7353.jpg IMG_7358.jpg IMG_7368.jpg IMG_7370.jpg IMG_7372.jpg IMG_7378.jpg IMG_7383.jpg IMG_7386.jpg IMG_7387.jpg

Hosting Ukraine