Почесні гості у стінах історичного музею

29 листопада 2016 року з дружнім візитом історичний музей та Дніпро відвідали колеги з Лисичанську.

Серед гостей були представники Лисичанського міського краєзнавчого музею, меморіального музею В.М. Сосюри та народного музею ВАТ «Лисичанська сода». Гостей супроводжувала Леся Гасиджак, представник Українського центру розвитку музейної справи.

Н.І. Капустіна, директор музею та В.М. Бекетова, заступник директора з наукової роботи розповіли гостям про роботу історичного музею та плани на майбутнє.

Георгій Столяренко, науковий співробітник музею АТО, провів гостям екскурсію по експозиції просто неба «Шляхами Донбасу» та розповів про монтаж постійно діючої експозиції, присвяченої АТО.

Ірина Якімова, співробітник відділу сучасної історії України та краю, провела екскурсію по виставці «Льодовиковий період» та експозиції історичного музею.

Після цього гості відвідали курінь «козацького батька» — будинок-музей Яворницького, а ввечері гості поїхали назад до Лисичанську. Між історичним музеєм Дніпра та музеями Лисичанську встановилися не тільки дружні, а й партнерські стосунки.

В той же день, але трохи пізніше, історичний музей вдруге (7 травня 2015 р. відбувся перший візит) відвідала перша леді країни – Марина Анатоліївна Порошенко. Головна ціль візиту – знайомство з експозицією просто неба «Шляхами Донбасу» та створення постійно діючої експозиції музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини під час АТО» (експозиції буде розташована в будівлі діорами «Битва за Дніпро»).

Екскурсію проводили Н.І. Капустіна, директор музею та Ю.Ю. Фанигін, волонтер. Також з Мариною Порошенко зустрілися музейники з Лисичанську.

IMG_8171.jpg IMG_8170.jpg IMG_8168.jpg IMG_8166.jpg IMG_8156.jpg IMG_8244.jpg IMG_8240.jpg IMG_8223.jpg IMG_8201.jpg IMG_8192.jpg IMG_8180.jpg

Hosting Ukraine Проверка тиц