Мобільний аудіогід по діорамі та військовій техніці від компанії izi.TRAVEL

2016 рік пройшов у плідній співпраці адміністрації історичного музею та представника компанії izi.TRAVEL Юлії Глібовій.

Сумісними силами нам вдалося створити безкоштовний аудіогід по експозиції історичного музею (квітень), діорамі «Битва за Дніпро» (жовтень) та військовій техніці біля діорами (листопад).

Відтепер усі відвідувачі музею, які є володарями сучасних гаджетів (смартфон, планшет тощо) мають змогу безкоштовно прослухати екскурсію по експозиції музею чи по діорамі. Для цього треба мати вихід до мережі Інтернету. Завантажити аудіогід можна як вдома, так і безпосередньо в музеї.

Екскурсії записані на двох мовах: українській та російській. Щоб прослухати екскурсію достатньо відсканувати qr-код і Ви автоматично попадете на сторінку чи то історичного музею, чи то діорами «Битва за Дніпро».

Адміністрація Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького висловлює слова вдячності представнику компанії izi.TRAVEL Юлії Глібовій і сподівається на подальшу співпрацю. Завдяки аудіогідам музей ще на крок став ближчим до своїх відвідувачів!

P.S. Шановні відвідувачі, насолоджуйтесь аудіо екскурсією по музею та діорамі через навушники, щоб не заважати іншим!

IMG_7537.jpg IMG_7533.jpg IMG_7528.jpg image-07-12-16-12-24-3.jpg image-07-12-16-12-24-2.jpg image-07-12-16-12-24.jpg poster-A4_new1.jpg poster-A3_2.jpg

Hosting Ukraine