Музей запрошує до новорічної подорожі!

Січень за вікнами січе морозами, а музей запрошує до новорічної подорожі! Що приховують найказковіші зимові свята?

22.jpg 21.jpg 20.jpg 19.jpg

Цих вихідних усі бажаючи мали змогу приєднатися до екскурсії «Таємниці Нового року»! Маленькі, дорослі і, навіть, немовлята, занурилися у казковий музейний світ… Найспритніші та активні за правильну здогадку або відповідь під час екскурсії отримували цукерочку!

8.jpg 6.jpg 4.jpg 3.jpg 2.jpg 1.jpg

Дехто вирішив і відпочити під час екскурсії… саме біля імпровізованого інтер’єру української хати 😉

7

Але от де всі отримали незабутні приємні емоції, так це під час створення власного різдвяного пряника у музеї! Для всіх бажаючих була відкрита музейна майстерня по оздобленню імбирного пряника, який став приємним запашним сюрпризом для всіх! Сніжинки, ялинки, імбирні чоловічки… запашні, кольорові, святкові…

12.jpg 11.jpg 10.jpg 9.jpg 18.jpg 17.jpg 16.jpg 14.jpg 13.jpg

Навіть немовлята не могли встояти – вони тихенько засинали, доки мама малювала пряник.

15

Так,в нашій будівлі не дуже тепло… Та ми зігріваємо музейними емоціями, якими ділимося з кожним нашим відвідувачем!

Чекаємо Вас наступних вихідних!

Hosting Ukraine