ДНІМ став чемпіоном з гри у шахи!

17 лютого у шахово-шашковому клубі ім. І. Уріха за ініціативою Дніпропетровської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» відбулися змагання з шашок та шахів.

Історичний музей був представлений трьома гравцями: Маріцею Цирульник, Дмитром Романчуком та Олександром Романчуком. Тренер – Дмитро Мурадов.

Всього на турнір заявилося три команди: облавтодор, технікуму зварювання та електроніки імені Є.О. Патона та історичний музей.

Всього було зіграно 6 партій, в яких історичний музей здобув 4 перемоги та 2 поразки. В загальнокомандному заліку перемога та І місце дісталося представникам історичного музею!

В індивідуальних змаганнях не було рівних Цирульник (дві перемоги з двох), також золото отримав Олександр Романчук (1 перемога і 1 поразка) та срібло Дмитро Романчук (1 перемога і 1 поразка).

Адміністрація та співробітники музею вітають наших переможців і чекають на нові досягнення на спортивній ниві!

Так тримати! Попереду ще більше яскравих та впевнених перемог!

IMG_9320.jpg IMG_9318.jpg IMG_9311.jpg IMG_9352.jpg IMG_9348.jpg IMG_9345.jpg IMG_9342.jpg IMG_9339.jpg IMG_9361.jpg

Hosting Ukraine