Презентація альманаху «Павлоградські перехрестя-2016»

17 березня о 12.00 у музеї «Літературне Придніпров’я» відбудеться презентація літературно – художнього альманаху «Павлоградські перехрестя-2016», в якому опубліковані твори сучасних поетів і прозаїків Західного Донбасу, а також авторів із Новомосковська, Сум, Дніпра.

Альманах видається щорічно, починаючи з 2010 року, як додаток до журналу «Сузір’я Дивосвіту» Павлоградського письменницького Дому «Дивосвіт» (керівники – члени Національної Спілки письменників України Олександра Скора і Георгій Люлько). Редактором обох видань є прозаїк, поет Олександра Скора.

На сторінках дивосвітівського щорічника висвітлюються характерні ознаки й розвиток поточного літературного процесу, віддзеркалюється розмаїття творчих індивідуальностей, а їх у цьому числі близько 40.

Під час презентації альманаху прозвучать твори авторів альманаху та пісні Клубу авторської пісні «Ліра Орфея» при «Дивосвіті» (керівник Жанна Арішака), створені на основі віршів із альманаху.

павлоградські-перехрестя-2016-800x500_c.jpg

Hosting Ukraine Проверка тиц