Лекція-екскурс «Учений-дослідник Дмитро Яворницький у колі медиків»

28 липня у Меморіальному будинку-музеї академіка Д.І. Яворницького відбулася лекція-екскурс «Учений-дослідник Дмитро Яворницький у колі медиків» з циклу «Яворницькіана Миколи Чабана».

На шостій лекції циклу було розкрито ще одну важливу сторінку з життя Д.І. Яворницького, присвячену його стосункам – як дружнім, так і професійним — з видатними представниками медичної спільноти свого часу.

На лекції Микола Чабан, а також  його співдоповідачі – Зоя Іванівна Шевцова та Володимир Васильович Гапонов – розкрили специфіку стосунків Д.І.Яворницького та відомих письменників, перекладачів, громадських діячів та, власне, лікарів – Кесаря Білиловського, Павла Пелехін, Леонарда Гіршмана, Юрія Петровського, Дмитра Якимюка та інших.

Гостей заходу привітала чарівним виконанням народних українських пісень піаністка Валентина Погребняк.

Обговорення теми продовжилося під час чаювання на веранді будинку-музею.

C80B1163.jpg C80B1122.jpg C80B1095.jpg C80B1088.jpg C80B1080.jpg C80B1075.jpg C80B1072.jpg C80B1070.jpg C80B1146.jpg