Акція від Twitter #MuseumWeek2018

З 23 по 29 квітня 2018 року історичний музей четвертий рік поспіль брав участь в акції #MuseumWeek у Twitter.

Акція «Музейний тиждень» покликана просувати культуру через Інтернет. Адже для участі в акції потрібно щодня, згідно теми дня, розміщувати на сторінці установи у Twitter трансляцію чи фото певного експоната, та розповідати про них історії, які також мають підходити під цьогорічну тему «Музейного тижня»: Життя в суспільстві і толерантність.

Всього за тиждень було розміщено в Мережі 740722 пости, а тройка лідерів має наступний вигляд: Musée du Louvre (Париж, Франція, The Met (Нью-Йорк, США) та Ермітаж (Санкт-Петербург, Росія).

Серед музеїв України ДНІМ зайняв друге місце, як і влітку 2017 року.

Перше місце за Херсонським обласним художнім музеєм ім. О.О. Шовкуненка. Третє місце за Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору». В топ-7 потрапив і меморіальний будинок-музей Яворницького.

Якщо брати по днях, то чотири дні перше місце було за історичним музеєм, ще два дні – друге місце і один день ми не потрапили до трійки лідерів.

Найкращий пост від українських музеїв – від історичного музею про колекцію кам’яних ідолів.

Дякуємо усім нашим читачам та колегам, які весь тиждень підтримували нас!

333.jpg 444.jpg 555.jpg 666.jpg