Пішохідна екскурсія «Район відомих катеринославців»

9 червня о 16:00 у рамках міського соціокультурного проекту «Люди, Постаті, Герої Міста-на-Дніпрі» відбудеться пішохідна екскурсія «Район відомих катеринославців» (з циклу «Стежками Д. Яворницького).

Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися про непересічних жителів найстарішого району нашого міста!

В усі часи Нагірний район славився своїми неординарними будівлями та мешканцями. Ви побачите будинок всесвітньовідомого природознавця Івана Акінфієва та дізнаєтесь про знамениті «сади» вченого, почуєте про легендарний «будинок з привидами» та його власників, про маєток та долю добродійної Інни Євецької, а також про Д. Яворницького, О. Поля, Г. Маркевича, Я. Левенсона та інших Постатей Міста-на-Дніпрі.

Гід: Завалова Ірина, старший науковий співробітник Меморіального будинку-музею академіка Д.І. Яворницького.

Вартість пішохідної екскурсії — 30 грн. дорослий квиток, 15 грн. — дитячий та студентський.

Реєстрація за тел. (066) 35-25-985 та у повідомлення спільноти facebook.com/budynok1

АФИШf-пешех-на-14а.jpg