Герої Міста-на-Дніпрі

ЧИ ЗАДУМУВАЛИСЯ ВИ, КУДИ ЗНИКАЮТЬ СИМВОЛИ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЕПОХИ? ДЕ ШУКАТИ КОЛИШНІХ ГЕРОЇВ
ТА ІДОЛІВ? І ЧИ БУВАЛИ ВИ У «КОМІРЧИНІ ІСТОРІЇ»?

Запрошуємо! Наша «комірчина» — це виставка-інсталяція у супроводі екскурсії з ліхтариком!

Нещодавно у місті відбулася декомунізація та топонімічна реформа, вчорашні «Герої» перетворилися на «антигероїв», а їх місце посіли, для більшості городян, малознайомі імена.

-хто ці нові Герої? Та чи дійсно вони нові?
-як і для чого держава створює «ідолів»?
-чому у сучасному Дніпрі знецінюється звання Героя і до чого це може призвести?
-і чи взагалі потрібні сучасному місту Герої??

На виставці «Ідоли та Герої міста-на-Дніпрі» ви зможете відстежити зміну Героїв нашого міста від найдавніших часів до сьогодення; побачити символи та ідолів епох; дізнатися, які критерії героїчності існували у різні часи; прослідкувати, який відсоток героїв, запропонованих владою, зробив щось важливе для міста; побачити результати і наслідки ідолізації окремих постатей; дізнатися, чи часто у Дніпрі народжувалися майбутні Герої свого міста?

Маєте власних Героїв? Вважаєте, що вони можуть бути взірцем для інших? РОЗКАЖІТЬ ПРО НИХ МІСТУ – долучіться до учасницького проекту «Герої поруч з нами»!

Принесіть до музею розповідь про власного Героя, його світлину або особисту річ і про нього дізнаються тисячі! Місто має знати своїх Героїв!

Тел.: (066) 35-25-985
Адреса музею: пл. Шевченка, 5. Графік роботи: вт, ср, сб, нд з 10 до 16-ї год. Вартість: 10 грн для дітей та студентів, 20 грн 0 для дорослих.

афіша-виставки-Ідоли-та-Герої-Міста-на-Дніпрі.jpg