Дніпропетровський національний історичний музей

Бекетова Валентина Михайлівна

Заступник директора з наукової роботи, кандидат історичних наук

Працює в Дніпропетровському історичному музеї з квітня 1977 г. Протягом своєї діяльності в музеї В. Бекетова проводила наукові дослідження за такими темами:

  • історія ДІМ і музейної справи;
  • Історія міста Катеринослава;
  • розвиток геральдики в Придніпров’ї;
  • історія культури та видатні діячі краю.

Автор каталогів “Геральдична колекція ДІМ” і “Герби Придніпров’я”, 110 наукових та науково-популярних статей, публікацій в наукових збірниках, часописах, газетах. Брала участь в організації і проведенні  9  наукових конференціях, які проводилися на базі ДІМ.
Автор 5 наукових проектів, 2 з яких отримали гранти Міжнародного Фонду  «Відроження» . Разом із Н.І. Капустіною є автором проекту та безпосереднім реалізатором проведення першого Всеукраїнського музейного фестивалю  «Музей третього тисячоліття» (7-12 листопада в 2005 р.)
За участю Бекетової В.М. були створені: музей історії Дніпропетровської міської санітарно епідеміологічної станції, музей історії села Вільного Солонянського району, музей історії Дніпропетровського обласного телерадіотрансляційного центру.
Доцент кафедри фізичної і економічної географії Дніпропетровського національного університету, викладає курси “Географія культури світу”, “Географія культури України”, “Методика підготовки і проведення екскурсій”, “Туристичний практикум”. Доцент Київського національного університету культури (Дніпропетровський філіал), викладає кури Культурології і історії української та зарубіжної культури.


Hosting Ukraine Creative Commons