Вітаємо Циганок Ніну Олександрівну з 70-річним ювілеєм

15 лютого 2012 р. святкує своє 70-річчя ветеран музейної справи Дніпропетровської області – Циганок Ніна Олександрівна – архівіст Народного музею історії ПАТ „Дніпровський металургійний комбінат” у місті Дніпродзержинську. Сердечно вітаємо Ніну Олександрівну – одного з провідних музеєзнавців нашого регіону, висококваліфікованого фахівця і краєзнавця, яку знають і цінують далеко за межами Дніпропетровщини. З 1969 року вона переступила поріг Музея історії міста Дніпродзержинська і пропрацювала в ньому 31 рік, з них 17 років — директором. І сьогодні вона в музейних лавах — веде пошук історико-культурних скарбів, зберігає і систематизує музейні колекції, досліджує історію підприємства і міста, збирає спогади, друкує статті і книги, будує експозиції та виставки, організує масові заходи. Бажаємо їй міцного здоров’я, родинного щастя, успіхів в усіх починаннях, всього найкращого.

Так тримати, Ніно Олександрівно!!!

Літописець Дніпродзержинська (до 30-річчя заснування музею ДМКД та 65-річчя Н.О. Циганок)